Czy pad do konsoli można podłączyć do komputera?
KonsoleWolny czas

Czy pad do konsoli można podłączyć do komputera?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy gracz ma swój styl gry. Wielu zamiast myszy i klawiatury preferuje używanie padu. Nie wszyscy wiedzą, że można podłączyć go do komputera i cieszyć się zupełnie innym wymiarem gry.

Jak i po co?

Dzięki podłączeniu do komputera swojego kontrolera będziesz mógł nie tylko grać, ale również korzystać z wielu aplikacji dostępnych na Windowsie. Często jest to zwyczajnie wygodniejsza opcja. Są trzy podstawowe sposoby, by podłączyć pad do PC. Pierwszy, przewodowo — poprzez kabel micro USB, drugi — przez adapter bezprzewodowy oraz trzeci, najbardziej popularny, czyli bezprzewodowo przez bluetooth. Wiele osób w szczególności poleca pierwszą opcję, gdyż mamy pewność o nierozerwalności połączenia oraz wiemy, że kontroler nie rozładuje nam się w trakcie pasjonującej rozgrywki. Za każdym razem konieczne będzie sparowanie urządzeń oraz właściwa konfiguracja, która zapewni komfortowe użytkowanie. 

spaceanove

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sprawdzone sposoby na czystą armaturę
Sprawdzone sposoby na czystą armaturę
Łazienka – prawdopodobnie najczęściej używane pomieszczenie w każdym domu W każdym domu łazienka jest pomieszczeniem, z którego domownicy korzystają wielokrotnie każdego dnia. Właśnie w łazience z reguły zaczynamy dzień, tam też wykonujemy wiele czynności higienicznych, pielęgnacyjnych, a także załatwiamy swoje potrzeby fizjologiczne.
Dlaczego warto zdecydować się na moskitiery?
Dlaczego warto zdecydować się na moskitiery?
Odwiedź świat bez owadów! Moskitiery to klucz do spokoju i komfortu w domu. Ochrona, bezpieczeństwo i świeże powietrze - wszystko w jednym rozwiązaniu!
Jak ozdobić swój dom na święta za pomocą efektownych dekoracji?
Jak ozdobić swój dom na święta za pomocą efektownych dekoracji?
Odkryj praktyczne porady, jak efektownie i kreatywnie przemienić tęszczenie Twojego domu na świąteczne z wykorzystaniem różnorodnych dekoracji.
Ostatnie wpisy